My Favorites 0

-recommendation-
 
 
 
 
 
 
 
 
  1. Home
  2. Matches

Matches Apr 29


Here you can see odds for all available matches. Click on any match to view its betting odds offered by different bookmakers.

To change your sport type, country and league select a sport in menu to the left pane, in drop down menu select a country and click on league.

Today
Event
  1X2 B's
16:00 USM Alger - CA Batna   1.343.989.2357
16:00 MC Oran - JS Kabylie   2.342.833.1557
18:00 JS Saoura - MC Alger   1.833.094.1953
  1X2 B's
15:00 USM Blida - CA Bordj Bou Arreridj   1.364.526.5022
15:00 WA Boufarik - ASM Oran   1.843.423.6222
15:00 Saïda - Ain Fakroun   2.313.012.8824
15:00 Paradou AC - JSM Bejaia   1.453.766.5723
15:00 RC Arba - Aso Chlef   2.322.883.0224
15:00 GC Mascara - AS Khroub   1.384.007.5321
  1X2 B's
12:00 USM Alger U21 - CA Batna U21   1.205.879.0828
  1X2 B's
18:00 Boca Juniors (W) - River Plate (W)   2.003.593.0012
  1X2 B's
15:00 Talleres Escalada - Deportivo Espaniol   2.983.042.2550
18:30 Comunicaciones - Barracas Central   2.173.113.0653
18:30 Deportivo Riestra - Almirante Brown   2.362.922.9356
  1X2 B's
15:00 Berazategui - Deportivo Armenio   2.632.842.6432
  1X2 B's
19:00 Gimnasia L.P. - San Lorenzo   1.963.174.0770
19:00 Huracan - Newell`s Old Boys   2.962.962.5170
19:10 Sarmiento - Colon de Santa Fe   2.753.002.6771
21:20 Tigre - Banfield   2.333.242.9971
23:00 Temperley - Racing Club   4.203.371.8671
23:30 C.A. Union - Patronato   1.893.244.3070
  1X2 B's
16:05 Nueva Chicago - Guillermo Brown   2.232.953.2760
17:45 Juventud Unida G. - Almagro   2.532.852.8662
18:30 Flandria - Central Cordoba   2.502.862.9062
23:05 Chacarita Juniors - Villa Dalmine   1.533.646.0660
  1X2 B's
19:00 Gimnasia Mendoza - Defensores de Belgrano   2.202.993.0919
19:00 Union Sunchales - Cipolletti   1.723.304.3515
19:00 Deportivo Madryn - Agropecuario   3.183.082.1129
  1X2 B's
13:00 Alashkert - Ararat   1.126.6016.5350
15:00 Gandzasar - Shirak   1.893.363.4752
  1X2 B's
09:50 Sydney FC - Perth Glory   1.404.606.001
  1X2 B's
08:15 Holland Park Hawks - Logan Lightning   1.454.754.501
08:30 Rochedale Rovers - Albany Creek   1.903.653.001
09:00 Eastern Suburbs - Mitchelton   2.653.452.151
09:00 Souths United - Capalaba Bulldogs   1.404.505.001
09:00 Queensland Lions - Grange Thistle   1.186.008.501
  1X2 B's
08:30 Sutherland Sharks - Wollongong Wolves FC   2.453.502.301
09:00 Blacktown City Demons - Manly United   2.203.502.551
09:00 Bonnyrigg White Eagles FC - Rockdale City Suns   3.654.101.651
  1X2 B's
09:30 Edgeworth Eagles - Charlestown City Blues FC   1.404.205.251
  1X2 B's
07:00 SWQ Thunder - Western Pride   5.255.001.351
08:30 Brisbane City - Far North Queensland Bulls   1.753.903.351
08:30 Gold Coast City - Olympic FC   2.053.902.551
  1X2 B's
09:30 Adelaide Olympic - Adelaide City   3.754.001.601
  1X2 B's
08:00 Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights   1.504.104.501
09:00 Hume City - Oakleigh Cannons   1.753.503.651
  1X2 B's
07:00 Armadale - Bayswater City   5.004.601.401
07:00 Floreat Athena - Sorrento   2.103.752.551
07:00 Subiaco AFC - Perth Glory U21   2.903.601.951
07:00 Cockburn City - Inglewood United   2.903.502.001
07:00 ECU Joondalup - Mandurah City   1.255.256.501
11:00 Joondalup United - Perth   3.203.711.9354
  1X2 B's
11:00 Forrestfield United - Western Knights   2.683.962.068
  1X2 B's
14:00 Austria Vienna - Sturm Graz   2.063.273.6470
16:30 SKN St. Pölten - SCR Altach   2.713.162.6170
16:30 Red Bull Salzburg - SV Ried   1.196.5614.3170
16:30 Wolfsberger AC - SV Mattersburg   2.443.132.9470
  1X2 B's
12:00 Sportunion Mauer - Admira Technopool   2.393.602.407
  1X2 B's
12:00 FC Bergheim (W) - USC Landhaus (W)   2.243.742.514
  1X2 B's
15:00 Gurten - Gleisdorf   2.673.572.1946
  1X2 B's
14:00 Hard 1922 - Wörgl   2.013.702.9243
14:00 TSV St Johann - SV Seekirchen   1.823.653.5422
  1X2 B's
12:00 Ganca - Inter Baku   1.364.158.0452
12:00 Sumgayit - Qabala   2.533.112.5944
12:00 AZAL - Zirə   8.865.021.2953
13:00 Neftchi Baku - Garabagh Agdam   4.613.511.6753
  1X2 B's
16:00 Al Najma - Malikiya   5.574.191.4446
16:00 FK Bahrain - Al Ahli   2.103.582.8046
16:00 Al Hala - East Riffa   3.113.402.0149
16:00 Muharraq - East Riffa   3.103.502.001
  1X2 B's
20:30 UWI Blackbirds - Notre Dame   2.103.992.595
22:30 Paradise (BAR) - Ellerton   1.733.993.495
  1X2 B's
11:00 Ynergetyk BGU - Luch Minsk   4.363.771.6220
13:00 FC Baranovichi - Granit Mikashevichi   3.013.432.0721
15:00 Torpedo Minsk - FK Osipovichi   1.544.034.7623
15:00 Lokomotiv Gomel - Belshina Bobruisk   2.943.652.0121
  1X2 B's
13:00 Naftan Novopolotsk - Krumkachy   3.203.052.1964
15:00 Minsk - FC Isloch   1.793.304.1765
16:00 Neman Grodno - FC Vitebsk   2.442.942.8764
  1X2 B's
18:00 Vigor Wuitens Hamme - KVV Coxyde   1.513.954.9825
18:00 KSK Heist - KSK Hasselt   1.314.347.3911
18:00 Beerschot Wilrijk - Oudenaarde SV   1.215.478.9311
18:00 Excelsior Virton - Sprimont Comblain Sport   1.264.997.5211
18:00 Patro Eisden - ASV Geel   2.003.273.1411
18:00 RFC Seraing - FCV Dender EH   3.063.501.9825
18:00 Oosterwijk - KMSK Deinze   2.633.052.3911
  1X2 B's
16:00 Racing Genk - Kortrijk   1.206.6112.6769
18:00 Lokeren - AS Eupen   2.293.432.9170
18:00 Waasland - Sint Truidense VV   2.743.252.5466
18:30 Lierse SK - KV Mechelen   2.823.302.4369
  1X2 B's
19:30 Real America - Aurora   2.323.442.616
20:00 Ramiro Castillo - CA Bermejo   1.404.316.1326
  1X2 B's
19:00 Real Potosi - Universitario Sucre   2.013.453.1557
21:15 Jorge Wilstermann - Nacional Potosi   2.493.352.4857
  1X2 B's
15:00 Celik Zenica - Mladost Doboj Kakanj   1.374.286.6346
15:00 FK Krupa - HSK Zrinjski   3.933.451.7649
15:00 Radnik Bijeljina - Sarajevo   4.103.241.7942
  1X2 B's
19:00 Atletico Alagoinhas - PFC Cajazeiras   2.503.312.4019
  1X2 B's
19:30 Ceilandia - Brasiliense   2.372.852.9732
  1X2 B's
19:00 Tupynambas - CA Patrocinense   4.603.701.5921
  1X2 B's
18:30 Rio Branco AC U19 - Grecal PR U19   2.254.002.4016
18:30 Portuguesa U19 - Arapongas EC U19   1.674.153.6321
  1X2 B's
21:30 Bragantino - Agua Santa   2.223.262.8452
00:00 Rio Claro - Sao Caetano   2.443.352.5348
  1X2 B's
13:00 Monte Azul Sp - Taboao da Serra   2.443.182.6440
20:00 Inter de Limeira - Desportivo Brasil   1.573.585.3842
22:00 Rio Branco SP - Nacional SP   1.893.283.6544
  1X2 B's
18:00 Manthiqueira - Jabaquara   1.883.373.5826
18:00 Primavera SP - Elosport   2.193.202.9426
  1X2 B's
18:00 Ponte Preta (W) - BOTAFOGO (W)   1.206.578.435
18:30 Corinthians (W) - Embu das Artes (W)   1.0511.5317.006
  1X2 B's
18:45 Piaui - IV de Julho   2.433.082.6526
  1X2 B's
19:00 Confianca - Itabaiana   1.733.514.038
  1X2 B's
21:30 Sport Recife - Santa Cruz   1.603.515.2046
  1X2 B's
14:00 Levski Sofia - CSKA Sofia   2.852.882.4863
17:00 Lokomotiv G. Oryahovitsa - Beroe Stara Zagora   2.723.072.4462
  1X2 B's
11:00 Phnom Penh Crown - Boeung Ket   4.504.501.515
  1X2 B's
19:00 Union San Felipe - Deportes Valdivia   1.923.293.5352
19:00 Copiapo - Magallanes   2.153.183.0843
22:00 Deportes La Serena - Puerto Montt   2.013.133.4648
22:00 Iberia - Coquimbo Unido   2.293.202.8152
  1X2 B's
15:00 Universidad Catolica - Universidad de Chile   2.873.452.2768
18:30 Cobresal - Huachipato   2.503.352.6169
21:00 Santiago Wanderers - Deportes Iquique   2.793.312.3769
23:30 Union Espanola - Everton   2.163.453.0569
  1X2 B's
20:00 Municipal La Pintana - Colchagua   2.093.263.0031
21:00 Malleco Unido - Deportes Vallenar   1.723.484.0028
22:00 Trasandino - Independiente de Cauquenes   2.103.272.9930
22:00 Deportes Santa Cruz - San Antonio Unido   2.193.362.7432
  1X2 B's
22:00 CD Rengo Unido - AC Colina   1.913.603.223
  1X2 B's
07:45 Shanghai Shenxin - Baoding Yingli Yitong   1.354.607.001
08:30 Xinjiang Tianshan - Wuhan Zall   3.153.002.201
11:35 Shenzhen Ruby - Qingdao Hainiu   1.414.256.5149
11:35 Hangzhou Lucheng - Meizhou Meixian Hakka   1.524.075.4749
  1X2 B's
07:30 Liaoning Hongyun - Beijing Guo'an   3.503.251.951
07:30 Yanbian - Changchun Yatai   2.353.002.901
07:30 Tianjin Songjiang - Jiangsu Suning   2.003.253.351
11:35 Hebei CFFC - Tianjin Teda   1.753.584.5469
11:35 Henan Jianye - Guangzhou Evergrande   5.573.781.5869
  1X2 B's
21:30 La Equidad (W) - Fortaleza FC (W)   3.063.961.8413
  1X2 B's
20:15 Jaguares de Cordoba - Patriotas   2.272.963.0865
22:30 Envigado - Deportivo Pasto   2.392.992.8665
23:00 Atletico Nacional - Once Caldas   1.463.996.0365
  1X2 B's
20:00 Atletico FC - Chico F.C.   2.533.152.5352
  1X2 B's
18:00 WAC - ASI Abengourou   1.573.006.9825
  1X2 B's
13:00 NK Dinamo Zagreb - HNK Cibalia Vinkovci   1.078.9726.7864
17:00 HNK Rijeka - NK Inter Zapresic   1.126.9419.8864
  1X2 B's
15:00 Lucko - NK Hrvatski Dragovoljac   2.003.103.4043
15:00 NK Imotski - NK Zagreb   1.294.3410.0010
15:00 Novigrad - NK Solin   2.083.233.1610
  1X2 B's
13:00 Anorthosis - Omonia   5.723.931.4859
15:00 Doxa Katokopias - Aris Limassol   1.863.353.6856
16:00 Karmiotissa - Ermis Aradippou   1.454.485.1046
  1X2 B's
11:00 SK Sigma Olomouc II - SK Spartak Hulin   1.853.763.3123
15:00 Mohelnice - HFK Olomouc   1.833.303.061
  1X2 B's
08:15 Fotbal Trinec - Fotbal Frydek-Mistek   1.973.243.423
15:00 Taborsko - Sfc Opava   2.813.222.2856
15:00 SK Slovan Varnsdorf - 1.SC Znojmo   2.213.262.8754
15:00 Vitkovice - Usti Nad Labem   2.353.122.8056
  1X2 B's
15:00 Tescoma Zlin - Mlada Boleslav   2.453.132.8668
18:15 Viktoria Plzen - Dukla Praha   1.583.865.4766
  1X2 B's
11:30 Kjellerup - Kolding   3.133.582.0047
12:00 Brabrand - Avarta   1.843.503.7047
12:00 Dalum - Brønshøj BK   2.163.243.0547
13:00 Thisted - Marienlyst   1.623.614.9047
13:00 Aarhus Fremad - B 93 Copenhagen   2.713.422.2646
13:00 HIK Hellerup - VSK Aarhus   2.343.502.5847
13:00 Sydvest 05 - Vejgaard B   1.603.784.7248
13:00 Odder Igf - Svendborg FB   1.414.126.5848
13:00 Fredensborg BI - Jammerbugt   2.103.373.0547
13:00 Middelfart - Frem Copenhagen   1.833.473.7447
13:00 Naesby - Holbaek   1.833.563.6348
  1X2 B's
11:00 Kastrup BK - Vanlose   2.243.442.6731
11:00 Stenlose - Kalundborg   1.295.356.7630
11:30 KFUM Roskilde - Jaegersborg   1.763.773.5930
13:00 Virum-Sorgenfri - Hillerod Fodbold   3.783.661.7431
  1X2 B's
11:00 Avedore IF - Herlufsholm   1.354.955.8632
11:00 Karlslunde IF - Skovshoved IF   4.903.961.5232
11:00 GVI - Rishoj Boldklub   1.663.843.9831
11:30 Fremad Valby - LSF   4.333.841.6032
13:00 AB Tarnby - B 1908   1.753.683.7032
  1X2 B's
11:00 Tarup-Paarup - Kolding B   1.793.743.4530
11:30 Fredericia FF - SSV Højfyn   2.384.112.2330
12:00 SUB Sonderborg - B 1913 Odense   1.753.923.5031
13:00 Varde - Ringkobing   3.173.681.9032
  1X2 B's
11:00 Skovbakken (W) - Fortuna Hjorring (W)   13.407.431.1234
12:30 BSF (W) - Vejle(W)   2.193.862.5735
13:00 Brondby IF (W) - KoldingQ (W)   1.0510.2419.5334
  1X2 B's
13:00 KRFK - B 1909 Odense   3.244.531.689
13:00 Langeskov IF - OB II   4.024.521.507
13:30 Nyborg - Otterup   4.034.541.519
  1X2 B's
11:30 Norresundby - Djursland   1.594.353.7319
11:30 Lemming IF - Hatting/Torsted   1.724.193.2422
11:30 Hedensted IF - Horsens   1.724.193.2422
12:00 Dronningborg II - Stovring IF   6.205.331.2821
12:00 Birkelse IF - RKG   1.704.523.1421
12:30 Bronderslev IF - Hjorring   3.384.191.6917
14:00 Aalborg Freja - Thisted FC II   1.704.083.3319
  1X2 B's
11:00 Tarnby FF - FA 2000   6.105.091.307
13:30 Ronne F.B - Bk. Union   2.114.022.517
13:30 Frem 2 - NB Bornholm   6.095.081.308
14:00 FB - Skjold   2.014.082.628
  1X2 B's
11:00 Nordsjælland U19 - Midtjylland U19   3.884.461.5814
11:00 Lyngby U19 - Silkeborg U19   2.284.252.2715
  1X2 B's
14:00 FC Midtjylland - FC Nordsjælland   1.853.713.9670
  1X2 B's
11:00 Helsinge Fodbold - Lejre   5.944.981.306
12:00 Skjold - Frederikssund IK   1.145.9712.007
13:00 DMI - Tuse IF   2.793.991.897
13:00 Liria FK - B. 1973 Herlev   1.087.9013.173
  1X2 B's
20:00 Atletico Pantoja - Cibao FC   1.913.263.4614
  1X2 B's
18:00 CD Clan Juvenil U19 - Independiente del Valle U19   2.324.032.327
  1X2 B's
21:00 Imbabura - Colon (ECU)   2.103.093.2139
21:00 Mushuc Runa SC - Olmedo   2.413.002.7537
21:00 Santa Rita (ECU) - Tecnico Universitario   2.503.002.6433
  1X2 B's
21:30 LA Firpo (R) - Alianza FC (R)   2.403.602.412
22:00 Santa Tecla (R) - AD Isidro Metapan (R)   2.193.582.623
22:00 CD FAS (R) - CD Sonsonate (R)   1.823.783.424
  1X2 B's
14:00 Leeds United - Norwich City   2.043.663.4172
14:00 Blackburn Rovers - Aston Villa   2.073.323.6468
14:00 Birmingham City - Huddersfield Town   2.193.353.3372
14:00 Reading - Wigan Athletic   1.873.574.1372
14:00 Ipswich Town - Sheffield Wednesday   3.823.252.0572
14:00 Queens Park Rangers - Nottingham Forest   2.443.222.9672
14:00 Fulham FC - Brentford   1.544.585.2571
14:00 Preston North End - Rotherham United   1.474.606.3372
14:00 Derby County - Wolves   1.863.514.2971
14:00 Barnsley - Burton Albion   2.253.473.0872
16:30 Brighton - Bristol City   1.484.546.3972
  1X2 B's
11:15 Maidstone United - Tranmere Rovers   1.803.664.1464
11:15 Eastleigh - Wrexham   2.203.343.0866
11:15 Aldershot Town - Braintree Town   1.683.814.6366
11:15 York City - Forest Green Rovers   1.853.673.7966
11:15 Dagenham & Redbridge - Woking   2.323.382.8666
11:15 Torquay United - North Ferriby United   1.334.938.0663
11:15 Gateshead - Bromley   1.783.654.1466
11:15 Chester City - Boreham Wood   2.493.272.6966
11:15 Macclesfield Town - Sutton United   2.133.483.1365
11:15 Barrow - Dover Athletic   2.263.502.8464
11:15 Southport - Lincoln City   7.505.021.3463
11:15 Guiseley AFC - Solihull Moors F.C.   1.713.714.4966
  1X2 B's
14:00 AFC Fylde - Worcester City   1.624.094.2960
14:00 AFC Telford United - Harrogate Town   2.433.432.5360
14:00 Alfreton Town - Nuneaton Town   2.473.522.4659
14:00 Brackley Town - Stalybridge Celtic   1.464.225.6460
14:00 Curzon Ashton - Boston United   2.243.462.7660
14:00 United of Manchester - Gainsborough Trinity   2.703.682.2059
14:00 Kidderminster Harriers - Bradford Park Avenue   1.344.587.2360
14:00 Tamworth - Altrincham   1.434.295.9860
14:00 Stockport County - Gloucester City   1.374.526.7460
14:00 Chorley - Halifax Town   2.163.452.9160
14:00 Salford City - Darlington   2.003.463.2360
  1X2 B's
14:00 Bath City - Welling United   1.803.653.7659
14:00 Hungerford Town - Chelmsford City   2.703.502.2860
14:00 Bishop s Stortford - Truro City   3.133.482.0458
14:00 Gosport Borough - Whitehawk   2.933.382.1959
14:00 East Thurrock United - Wealdstone   2.543.462.4058
14:00 Hampton & Richmond - Concord Rangers   1.514.175.1858
14:00 Ebbsfleet United - Oxford City   1.186.3011.5259
14:00 Poole Town - Dartford   2.503.452.4659
14:00 Margate - Maidenhead United   14.947.571.1259
14:00 Hemel Hempstead Town - Weston Super Mare   2.003.513.2158
14:00 Eastbourne Borough - St Albans City   1.923.633.3457
  1X2 B's
14:00 Notts County - Blackpool   3.403.432.0770
14:00 Yeovil Town - Stevenage Borough   2.883.322.3770
14:00 Cambridge United - Crawley Town   1.574.045.4570
14:00 Leyton Orient - Colchester United   7.314.701.4070
14:00 Plymouth Argyle - Crewe Alexandra   1.634.034.9270
14:00 Mansfield Town - Portsmouth   2.903.202.4370
14:00 Cheltenham Town - Hartlepool United   1.893.493.9770
14:00 Morecambe - Wycombe Wanderers   4.683.881.6870
14:00 Carlisle United - Newport County   2.353.362.9170
14:00 Doncaster Rovers - Exeter City   1.923.513.8170
14:00 Barnet - Grimsby Town   2.003.453.6170
14:00 Accrington Stanley - Luton Town   2.293.323.0370
  1X2 B's
14:00 Spennymoor Town - Stourbridge   1.853.483.6745
  1X2 B's
14:00 West Bromwich - Leicester City   2.733.202.7773
14:00 Sunderland - Bournemouth   3.273.562.2171
14:00 Southampton - Hull City   1.604.145.8373
14:00 Stoke City - West Ham United   2.003.424.0372
16:30 Crystal Palace - Burnley   1.823.494.8973
  1X2 B's
13:00 Tallinna JK Kalev - Tallinna FC Levadia II   1.484.694.3841
13:00 Maardu Linnameeskond - Tartu Welco   1.166.449.9339
  1X2 B's
16:00 FCI Tallinn - Paide Linnameeskond   1.225.919.1957
  1X2 B's
15:00 Paris Saint Germain (W) - FC Barcelona (W)   1.294.738.6459
18:45 Olympique Lyonnais (W) - Manchester City (W)   1.107.8214.7754
  1X2 B's
14:00 B36 Torshavn - Fuglajordur   1.384.756.0924
  1X2 B's
14:00 MiPK - JaPS   2.493.462.3444
14:00 Sudet - Kiffen   2.453.542.3552
14:00 Pepo - PK Keski Uusimaa   1.763.923.5150
  1X2 B's
14:00 Viikingit - Tampere United   2.023.702.8351
14:00 Bk-46 - MuSa   3.353.881.7849
14:00 Jazz-J - Peimari United   1.733.783.6852
14:00 Espoo - Salpa   1.983.872.8349
14:00 Tpv Tampere - Nummelan PS   1.176.579.5446
  1X2 B's
14:00 Jbk Pietarsaari - PK 37   1.664.093.7752
14:00 TP 47 - Kajha   1.285.147.2246
14:00 Vifk - JS Hercules   1.464.404.8252
  1X2 B's
10:30 PPJ - I-HK/OMV   1.304.604.701
11:00 Peltirumpu - HaPK Hamina   1.604.152.951
12:00 SJK Akatemia - FC Jukola   1.028.5010.001
12:00 HyPS - TuPS   2.104.052.101
12:00 ToVe - Aland   2.034.282.557
13:30 Tervarit Oulu - FC Kemi   3.554.401.451
14:00 SIF - Sporting Kristina   1.984.202.201
17:00 Lopa Lohja - FC Honka   4.354.401.351
  1X2 B's
11:00 PK-35 (W) - Ilves Tampere (W)   1.136.9111.5435
12:00 GBK Kokkola (W) - Honka Espoo (W)   5.835.581.3020
13:00 TPS (W) - JyPK (W)   1.079.3113.6121
15:30 Aland United (W) - Pallokissat Kuopio (W)   1.464.444.9024
  1X2 B's
13:00 HJK - Inter Turku   1.315.069.4570
13:00 RoPS - PS Kemi   2.043.293.7068
13:00 KuPS - Ilves   2.283.133.2170
13:00 Lahti - JJK   1.404.397.8470
  1X2 B's
14:00 Grankulla IFK - Kpv Kokkola   2.923.262.2866
14:00 AC Oulu - Gnistan   1.434.236.6664
14:00 Haka - FC Honka   3.523.611.9165
16:17 TPS - Eif   1.474.285.9066
  1X2 B's
14:30 Le Havre AC II - US Lusitanos   3.093.002.1929
16:00 U.S. Fleury - Jeanne d Arc de Drancy   1.673.414.5312
16:00 Viry Chatillon - Wasquehal   1.813.234.0311
16:00 Royale Entente Bertrigeoise - Boulogne-Billancourt   1.703.394.3228
16:30 Iris Club de Croix - Amiens AC   2.202.993.0825
  1X2 B's
16:00 Monaco II - Sete   1.733.294.3027
  1X2 B's
13:00 AS Saint Etienne (W) - FC Metz-Algrange (W)   1.913.992.9928
  1X2 B's
15:00 AS Monaco - Toulouse   1.187.4515.3473
18:00 Metz - Nancy   2.553.202.8973
18:00 EA Guingamp - AS Saint-Etienne   2.413.123.1872
18:00 SC Bastia - Stade Rennais   3.323.132.3373
18:00 Montpellier HSC - Lille   2.043.393.7973
18:00 FC Nantes - FC Lorient   2.003.483.8273
  1X2 B's
13:00 ES Troyes AC - Stade Brest   2.513.072.8870
  1X2 B's
13:00 US Quevilly - GS Consolat Marseille   1.853.294.0963
  1X2 B's
16:00 Saburtalo - Shukura   1.523.585.7123
  1X2 B's
11:00 Karlsruher SC - FC Kaiserslautern   3.413.222.1769
11:00 Arminia Bielefeld - SpVgg Greuther Fürth   1.903.474.0269
11:00 FC Nürnberg - VfB Stuttgart   4.823.861.6869
  1X2 B's
12:00 Hallescher FC - 1. FC Magdeburg   2.743.052.5968
12:00 VfR Aalen - Duisburg   2.623.042.7267
12:00 SG Sonnenhof Großaspach - Werder Bremen II   1.963.393.6468
12:00 Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück   2.753.212.4868
12:00 Jahn Regensburg - Holstein Kiel   2.883.212.3868
12:00 Hansa Rostock - SV Wehen Wiesbaden   2.353.123.0168
12:00 Chemnitzer FC - Rot-Weiß Erfurt   2.163.173.3468
12:00 FSV Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 II   2.623.252.5768
  1X2 B's
12:00 BCF Wolfratshausen - 1. FC Sonthofen   2.453.992.1730
12:30 Ismaning - Heimstetten   2.304.012.3028
13:00 SV Kirchanschoring - TSV 1865 Dachau   2.103.972.5831
13:00 FC Gundelfingen - FC Unterfohring   6.025.021.3331
13:00 Sand - VfB Eichstatt   2.963.971.9129
14:00 Spvgg Weiden - Viktoria Aschaffenburg   5.564.511.4029
14:00 TSV Grossbardorf - Alemannia Haibach   1.205.928.9031
14:00 FC Amberg - Spvgg Ansbach   1.834.252.9931
14:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV 1882 Landsberg   2.303.992.3126
14:00 SV Erlenbach - ASV Neumarkt   5.564.511.4030
  1X2 B's
13:30 SV Darmstadt 98 - Freiburg   3.423.532.1372
13:30 Borussia Dortmund - FC Cologne   1.295.949.8473
13:30 Werder Bremen - Hertha BSC   1.793.834.4372
13:30 RB Leipzig - FC Ingolstadt 04   1.554.295.9572
13:30 FSV Mainz 05 - Borussia Monchengladbach   2.023.573.7273
16:30 VfL Wolfsburg - FC Bayern Munich   7.154.791.4471
  1X2 B's
11:00 Greuther Furth U19 - Bayern Munich U19   4.774.411.4933
11:00 Hertha Berlin U19 - JFV Nordwest U19   1.107.9113.3334
11:00 SC Freiburg U19 - Mainz U19   2.283.782.4635
11:00 TSV 1860 Munchen U19 - Karlsruher U19   2.083.812.7332
11:00 Hamburger Sv U19 - Dynamo Dresden U19   1.544.154.6434
11:00 VfB Stuttgart U19 - Nurnberg U19   2.173.792.6131
11:00 St Pauli U19 - Cottbus U19   1.913.853.0734
11:00 Carl Zeiss Jena U19 - Werder Bremen U19   3.184.131.8133
11:00 Ingolstadt U19 - Augsburg U19   2.343.752.4235
11:00 Eintracht Frankfurt U19 - Kaiserslautern U19   2.613.742.1922
  1X2 B's
12:00 USV Jena (W) - Turbine Potsdam (W)   5.694.251.4425
  1X2 B's
13:00 TSV Eintracht Stadtallendorf - Rot-Weiß Darmstadt   1.147.179.9029
13:00 Sportfreunde Seligenstadt - Borussia Fulda   3.434.071.7229
13:00 Sportverein Steinbach - FSC Lohfelden   2.554.002.1128
13:00 SC Hessen Dreieich - Osc Vellmar   1.285.496.4029
  1X2 B's
13:30 Ssv Reutlingen - Freiburg II   4.384.411.5929
13:30 Bahlinger SC - FV Ravensburg   1.803.983.2228
13:30 Neckarsulm - Karlsruher SC II   1.833.993.1229
13:30 Kickers Pforzheim - Goppinger SV   1.723.983.4926
  1X2 B's
14:00 SSV Jeddeloh - SVG Gottingen 07   1.335.075.9830
14:00 SC Spelle-Venhaus - Wunstorf   1.763.993.3531
  1X2 B's
12:00 FSV Optik Rathenow - GW Brieselang   1.0410.4518.9927
12:00 SV Lichtenberg 47 - Hansa Rostock II   1.344.975.8331
12:00 VSG Altglienicke - Hertha Zehlendorf   1.404.985.0030
  1X2 B's
12:00 Bischofswerdaer - International Leipzig   1.723.973.5030
  1X2 B's
13:30 SC Hauenstein 1919 - Arminia Ludwigshafen   1.753.973.3828
13:30 Röchling Völklingen - Jagersburg   1.235.947.6228
13:30 Tus Mechtersheim - TSV Schott Mainz   3.584.201.6730
  1X2 B's
12:00 SV Seligenporten - TSV 1860 Munich II   5.024.021.5560
12:00 SV Schalding-Heining - Spvgg Greuther Furth II   1.953.563.3660
  1X2 B's
11:30 Fsv Budissa Bautzen - FC Schonberg   2.533.372.5261
11:30 ZFC Meuselwitz - Bfc Dynamo   2.513.282.5761
  1X2 B's
11:00 VFL Wolfsburg II - SV Eichede   1.186.3711.7059
12:00 VFB Lubeck - U. L. M. Wolfsburg   1.733.604.2761
12:00 Eintracht Norderstedt - TSV Havelse   2.443.122.7658
  1X2 B's
12:00 1. FC Kaiserslautern II - 1. FC Saarbrücken   4.033.691.7560
12:00 SSV Ulm 1846 - Kickers Offenbach   3.043.362.1561
12:00 SV Waldhof Mannheim - Teutonia WS   1.334.527.9961
12:00 SV Elversberg 07 - Pirmasens   1.274.859.9361
12:00 Hessen Kassel - VfB Stuttgart II   2.203.283.0361
12:00 TSG 1899 Hoffenheim II - TuS Koblenz   1.743.664.1461
  1X2 B's
12:00 SV Rodinghausen - Koln II   2.023.523.2161
12:00 Borussia Monchengladbach II - Alemannia Aachen   2.113.383.1161
12:00 Viktoria Koln - Rot-Weiß Oberhausen   1.843.683.6561
12:00 Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000   2.383.402.6661
12:00 SC Verl - Borussia Dortmund II   3.753.371.9061
12:00 Rot-Weiss Essen - Sportfreunde Siegen   1.285.068.9659
12:00 Rot Weiss Ahlen - Sportfreunde Siegen   1.295.9011.001
  1X2 B's
12:00 TSV Altenholz - SV Frisia 03   2.624.272.0036
12:00 TSB Flensburg - Concordia Schonkirchen   1.079.2814.4424
13:00 TSV Schilksee - Vfr Neumunster   2.433.982.2030
  1X2 B's
14:00 Ofi Kreta - Apollon Smyrnis   2.573.022.5444
  1X2 B's
21:30 Universidad San Carlos - Comunicaciones II   1.843.293.786
  1X2 B's
21:00 Marathon - Vida   1.563.345.9151
21:00 Olimpia - Platense   1.404.106.6449
21:00 Real Sociedad - Real Espana   2.523.162.5244
21:00 Social Sol - Motagua   3.283.212.0247
21:30 Honduras Progreso - Juticalpa   1.673.215.0947
  1X2 B's
10:30 Shatin - Wong Tai Sin   4.614.981.4417
12:30 Wing Yee - Sun Hei   4.064.911.5120
  1X2 B's
16:00 Ujpest - MTK   1.933.293.7767
16:00 Diosgyori VTK - Vasas   2.943.222.2867
16:00 Budapest Honved - Gyirmot SE   1.245.2311.1667
16:00 Szombathelyi Haladas - Paksi SE   2.283.113.0467
16:00 Ferencvaros - Mezokovesd-Zsory   1.404.346.9367
18:30 Videoton - Debreceni VSC   1.414.416.7567
  1X2 B's
14:00 Fylkir - Vatnaliljur   1.0510.3922.3929
16:00 Berserkir - KFR Hvolsvollur   1.315.446.3523
  1X2 B's
13:35 Mumbai - East Bengal   3.423.172.0262
13:35 Bengaluru - Churchill Brothers   1.573.595.3863
  1X2 B's
11:30 Persib - Sriwijaya   1.593.744.8444
11:30 Pusamania Borneo - Gresik United   1.166.3213.4938
  1X2 B's
13:30 Esteghal Khuzestan - Gostaresh Folad   2.402.703.2156
13:30 Sepahan - Teraktor-Sazi   2.332.843.1556
13:30 Peykan - Saipa   2.242.793.4055
13:30 Sanat Naft - Foolad   2.312.693.3856
13:30 Perspolis - Zob-Ahan   1.813.164.3256
13:30 Padideh Mashhad - Esteghlal   3.202.782.3355
13:30 Naft Tehran - Saba Battery   1.683.145.4350
13:30 Machine Sazi Tabriz - Siah Jamegan Khorasan   2.492.643.0847
  1X2 B's
18:30 Longford Town - Athlone Town   1.494.135.8465
  1X2 B's
18:00 Wayside Celtic - Malahide United   2.324.042.335
  1X2 B's
19:00 Peamount Utd (W) - Galway FC (W)   1.424.895.085
  1X2 B's
14:45 Ashdod SC - Hapoel Tel Aviv   3.783.062.0058
14:45 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ashkelon   4.133.081.8856
15:00 Maccabi Petach Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin   2.223.063.1663
17:10 Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa   1.843.194.2362
18:00 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva   2.353.052.9262
  1X2 B's
14:00 Hapoel Rishon Letzion U19 - Hapoel Ashkelon U19   1.643.983.8425
  1X2 B's
09:30 Cagliari U19 - Palermo U19   3.593.591.808
13:00 Udinese U19 - Torino U19   3.473.721.8029
13:00 Chievo U19 - Ascoli U19   1.195.9910.0827
13:00 Napoli U19 - Fiorentina U19   5.044.011.5130
  1X2 B's
18:45 AC Torino - Sampdoria   1.544.505.7372
  1X2 B's
13:00 Latina - Ascoli Calcio   2.413.083.0470
13:00 Trapani - Virtus Entella   1.723.495.0267
13:00 Pro Vercelli - Perugia   2.942.692.8070
13:00 AS Cittadella - AC Cesena   2.323.153.1170
13:00 Spezia Calcio - Spal Ferrara   2.432.613.6469
13:00 Ternana Calcio - Carpi   2.652.992.7970
13:00 Bari - Pisa   1.813.194.9369
  1X2 B's
14:30 Livorno - Cremonese   3.933.311.8259
14:30 Viterbese Calcio - Arezzo   2.412.982.8159
14:30 Lupa Roma - Alessandria   5.113.741.5759
14:30 Lucchese - Carrarese   2.393.002.8359
14:30 Racing Roma - Pistoiese   2.373.082.7955
14:30 Prato Spa - GIANA Erminio   1.683.464.4653
14:30 Renate - Como Calcio   2.183.063.1259
14:30 Pontedera - Piacenza Calcio   3.711.683.918
14:30 Olbia - Siena   1.773.414.0656
14:30 Pro Piacenza - Tuttocuoio   2.073.143.3359
  1X2 B's
09:00 Gifu - Zweigen Kanazawa   2.153.003.301
09:00 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki   1.503.756.001
10:00 Thespa Kusatsu - Nagoya Grampus   3.903.401.801
  1X2 B's
13:00 Al Ramtha - That Ras   2.242.913.1551
15:30 Al Buqaa - Al Faisaly   5.833.811.4954
  1X2 B's
10:00 Kaisar Kyzylorda - Lokomotiv Astana   4.603.101.751
10:00 Tobol Kostanai - Irtysh   2.453.002.751
10:00 Shakhtyor - Ordabasy   2.952.952.301
11:00 Oqjetpes - Aktobe Lento   2.532.992.6748
12:00 Taraz - Atyrau   2.223.013.0755
12:00 Kairat Almaty - Akzhayik Oral   1.265.198.8559
  1X2 B's
12:00 Posta Rangers - AFC Leopards   2.152.763.5135
12:00 Muhoroni Youth - Tusker   2.702.912.5313
12:00 Chemelil Sugar - Kariobangi Sharks   1.922.923.9926
  1X2 B's
10:30 Gimhae City - Changwon City   2.542.882.7723
  1X2 B's
11:00 Auda - FK Smiltene/BJSS   1.275.686.6536
12:00 JDFS Alberts - Grobinas SC   3.794.611.5837
12:00 Valmiera - BFC Daugavpils   1.694.053.595
12:00 Tukums 2000/Tss - Preilu BJSS   1.216.937.135
15:00 RTU FC - FK Progress/Super Nova   3.744.591.594
  1X2 B's
11:00 SK Babite - FS Metta/Lu   3.353.222.0256
15:00 SK Liepajas Metalurgs - Spartaks   2.323.152.8158
  1X2 B's
12:00 Stumbras - Trakai   4.793.491.6661
  1X2 B's
11:00 Maziya SR - United Victory   1.265.079.044
16:00 Valencia (MDV) - Victory   2.263.772.514
  1X2 B's
14:00 Valletta - Tarxien Rainbows   1.264.979.1317
14:00 Mosta - Floriana   4.844.221.5117
16:00 Balzan Youths - Hamrun Spartans   1.215.619.5417
16:00 Pembroke Athleta - Sliema Wanderers   4.523.851.6017
  1X2 B's
16:00 America U20 - Atlas U20   1.913.483.2727
16:15 Tigres U20 - Tijuana U20   1.583.964.329
17:00 Pachuca U20 - Cruz Azul U20   1.993.572.9828
  1X2 B's
22:00 Jaguares De Chiapas - Santos Laguna   2.973.332.2770
00:00 Morelia - Pumas   2.093.313.3870
00:00 Tigres - Club Tijuana   1.673.674.8772
  1X2 B's
23:00 Pioneros de Cancun - Mineros de Fresnillo   1.923.263.519
  1X2 B's
15:00 JSK Chabab Kasba Tadla - RSB Berkane   2.972.712.5257
15:00 Raja Casablanca - MA Tetouan   1.364.048.3955
17:30 HUS Agadir - OC Khouribga   2.442.753.0756
  1X2 B's
12:30 Jong Twente - De Treffers   6.164.941.3329
13:00 Spakenburg - Kozakken Boys   2.323.802.282
13:00 Koninklijke HFC - Excelsior Maassluis   2.083.602.652
13:30 AFC - HHC Hardenberg   1.823.723.3028
13:30 FC Lienden - AZ II   5.004.351.402
16:00 VVSB - Barendrecht   2.403.852.182
16:00 Vitesse II - Katwijk   2.423.522.3728
16:00 GVVV - TEC   1.733.953.252
  1X2 B's
00:00 Sebaco - Real Madriz   2.613.422.317
  1X2 B's
22:00 El Salvador U17 - USA U17   13.126.561.1412
  1X2 B's
14:00 Ballyclare Comrades - Institute   2.623.732.1737
  1X2 B's
14:00 Dungannon Swifts - Portadown   1.553.994.9964
14:00 Crusaders - Glenavon   1.186.2312.8864
14:00 Cliftonville - Linfield   6.344.281.4264
14:00 Glentoran - Ards   2.043.513.1464
14:00 Coleraine - Ballymena United   3.013.612.0854
14:00 Ballinamallard United - Carrick Rangers   1.863.493.6963
  1X2 B's
13:00 Finnsnes IL - Ham Kam   2.603.582.3052
14:00 Brumunddal - Raufoss Fotball   5.214.131.4952
14:00 KFUM - Alta   1.664.063.9250
14:00 Grorud IL - Kjelsas   1.454.485.2252
  1X2 B's
13:00 Vard Haugesund - Notodden   2.553.542.3252
13:00 Nardo - Byasen   1.963.653.123
14:00 Honefoss - Vindbjart   2.403.602.4452
  1X2 B's
12:00 Fortuna Alesund (W) - Sunndal (W)   1.107.959.6810
12:00 Orkanger (W) - Molde FK (W)   3.615.791.4710
13:00 Sarpsborg 08 (W) - Raufoss (W)   1.885.302.4210
13:30 Nordreisa (W) - Porsanger (W)   3.375.571.5110
14:00 Furuflaten (W) - Alta IF (W)   1.516.033.2210
  1X2 B's
10:30 MO - Traeff   1.904.512.7331
12:00 Frigg - Korsvoll IL   1.644.793.3732
12:00 Flisa IL - Lokomotiv Oslo   2.084.802.3732
12:30 IL Varegg - Spjelkavik IL   2.314.672.1533
12:30 Brattvag IL - Fyllingsdalen   1.405.324.7333
14:00 Skjetten - Lorenskog   2.564.801.9430
14:00 Skjervoy IK - Salangen   1.684.963.1331
14:00 Sprint Jeloy SK - Ullern   1.815.062.7431
14:00 Kvik Halden - Drobak Frogn IL   1.675.103.1831
14:00 Orn Horten - Vestfossen   1.435.234.4631
14:00 Verdal - Tillerbyen   1.844.622.8033
14:00 Steinkjer - Orkla   2.184.632.2632
14:00 Junkeren - Sverresborg   1.346.084.8334
14:00 Mosjoen IL - Strindheim IL   2.214.492.2734
14:00 Ready - Redalen IL   1.675.103.1332
14:00 Os - Fjora   1.715.252.9728
  1X2 B's
10:30 NHH FK - Bremnes   1.316.314.6810
11:00 Indrefjord - Kautokeino IL   1.366.004.468
11:00 Skarbovik - Bergsoy IL   2.745.201.7211
11:00 Grand - Bronnoysund IL   1.505.353.5810
12:00 Riska - Vaulen IL   1.335.954.5111
12:00 Bjornevatn IL - Porsanger IL   1.256.005.852
12:00 Soroy Glimt - IL Norild   2.895.441.6411
12:00 Leknes - Grovfjord IL   1.217.105.8411
12:00 Hoken - Medkila IL   3.345.331.5411
12:00 Bjornevatn IL - Porsanger IL   1.246.016.188
12:30 Austevoll IK - Lyngbo SK   1.755.402.6110
13:00 Assiden - Solberg   1.177.376.9511
13:00 Sander IL - Engerdal   1.335.554.7711
13:00 IK Gimletroll - Lyngdal IL   4.225.561.4011
13:00 Vigor - Flekkefjord   1.385.864.0211
13:00 Selbak TIF - Rade   4.136.051.3711
13:00 Innstranden IL - Åga   1.555.783.1311
13:00 Stakkevollan - Lyngen Karnes IL   4.466.001.368
13:00 Storelva - Nordkjosbotn   2.485.261.878
13:00 Loddefjord - Odda   2.785.751.669
13:00 Nordhordland - Arna Bjornar   2.435.421.859
13:00 Buvik IL - Alvdal   1.735.012.888
13:00 Vadmyra IL - Ny Krohnborg   2.135.042.139
13:00 Tertnes IL - IL Bjarg   2.265.191.9910
13:00 Stryn - Bremanger   1.176.617.2611
14:00 Tverrelvdalen IL - Hammerfest   1.985.072.2811
14:00 Melbo IL - Skanland og Omegn   1.845.352.4811
14:00 Nordlys - Honningsvag   1.685.642.838
14:00 Charlottenlund SK - Vuku IL   1.346.004.668
14:00 KIL Hemne Fotball - Roros IL   1.306.395.028
14:00 Heimdal - Kattem   1.525.283.588
14:00 Rorvik - Namsos IL   2.385.011.998
14:00 Melhus - Tydal   1.316.454.778
14:00 Dale IL - Tornado Maloy   1.705.232.848
14:00 Lommedalen IL - Roa   1.167.567.228
14:00 Arvoll IL - Majorstuen   1.375.504.618
14:00 Rilindja - Heming   1.425.684.048
14:00 Fortuna - Hasle Loren IL   1.625.253.138
14:00 Goy-Nor - Oslo City   1.725.222.788
14:15 Ishavsbyen - Burfjord   1.226.546.548
14:30 Langevaag - Volda IL   3.355.851.4911
  1X2 B's
11:00 Overhalla - Aasguten   1.985.482.228
12:00 Tigerberget - Kvinesdal   2.666.021.688
12:00 Brekken - Tolga-Vingelen   1.346.154.378
12:00 Rissa - Orland   1.725.402.688
12:00 Oppdal - Byneset   2.615.401.768
12:00 Bud - Kvass/Ulvungen   1.915.322.315
12:00 Askoy - Halsnoy   1.467.033.218
12:00 CFK - SK Rival   1.925.542.288
13:00 Vikersund - Haugfoss   1.665.502.878
13:00 Lillesand Fotballklubb - Trauma   2.375.521.888
13:00 Bjorn - Selje   2.865.821.638
13:00 Risor - Froland   6.167.191.198
13:00 Farsund IL - Greipstad   1.516.043.228
13:00 Ringebu-Favang - Reinsvoll   2.656.451.552
13:00 Valestrand Hjellvik - Inter Bergen   1.257.035.118
13:00 Trio - Follese   1.476.413.368
13:00 Fitjar - Fri   1.656.042.768
16:00 Nordreisa - Indrefjord   1.636.042.818
  1X2 B's
16:00 SK Brann - Viking   1.723.485.0472
  1X2 B's
13:00 Valerenga (W) - Arna-Bjornar (W)   1.733.753.8036
  1X2 B's
14:00 Santa Gema Reserves - CD Plaza Amador (R)   5.014.031.517
20:00 Sporting San Miguelito (R) - SD Atletico Nacional (R)   1.563.624.9518
  1X2 B's
23:00 San Francisco - Tauro   2.503.182.5037
23:00 Santa Gema - Plaza Amador   4.003.241.8038
23:00